לייעוץ ראשוני ללא התחייבות:
077-9974772

משרדי עורכי דין מובילים בישראל

בישראל, עורכי דין רבים כאשר ישנם משרדי עורכי דין, הנחשבים כמובילים.

מרביתם של המשרדים המובילים, הם המשרדים הגדולים ביותר בארץ מבחינה מספרית. חלקם עוסקים במגוון רחב של תחומים וחלקם הם משרדי בוטיק.

המשותף להם הוא המומחיות המקצועית ומרביתם גם תורמים לקהילה על ידי מתן ייעוץ משפטי פרו בונו.

כאשר בוחרים משרד עורכי דין, חשוב לתת את הדעת לשלושה פרמטרים מרכזיים: מומחיות משפטית, ניסיון מקצועי ושכר הטרחה.

אם עסקינן בתחום הנדל"ן למשל, יש לפנות למשרד המתמחה בתחום זה ובעל וותק מקצועי.

גודלו של המשרד מבחינה מספרית, אין בו לבדו, כדי להעיד על מומחיות המשרד בתחום מסוים ולכן, חשוב לבדוק האם עורכי הדין של המשרד, הם מומחים בתחום הרלוונטי. ייתכן מאוד כי המשרד המוביל בתחום, הוא דווקא משרד עורכי דין קטן או בינוני.

עלות שכר הטרחה הוא פרמטר רלוונטי וניתן למצוא הבדלים בין משרד עורכי דין אחד למשנהו. על כן, כדאי לקבל מספר הצעות מחיר לטיפול משפטי בתיק.

משרד עורכי דין – מומחיות היא העיקר

מקצוע עריכת הדין מורכב מתחומים שונים, למשל, דיני מקרקעין, נזיקין, פלילי, דיני משפחה ועוד. לכל תחום משפטי, סדרי הדין שלו, חקיקה ופסיקה ועל מנת למלא את חובתו המקצועית כלפי הלקוח, חייב עורך הדין להיות מומחה בתחום המשפטי בו הוא עוסק.

המשרדים המובילים בארץ, נחשבים למומחים בתחומם. חלקם הם משרדי בוטיק, העוסקים בתחום אחד או במספר מצומצם של תחומים הקשורים זה אל זו. חלקם, נותנים ייעוץ משפטי במגוון רחב של תחומים.

עורכי דין בישראל, כפופים לכללי אתיקה, הדורשים מהם לייצג את הלקוח במסירות ובנאמנות, על פי מיטב הידע ושיקול הדעת.

משרד עורכי דין בעל שם של מוביל בתחומו, הוא זה המעניק ללקוחותיו, ייעוץ משפטי איכותי, ושומר על סטנדרט עבודה גבוה.

וותק וניסיון מקצועי

"אין חכם כבעל ניסיון" – זהו משפט המתאר במדויק את החשיבות של וותק וניסיון מקצועי, בקרב עורכי דין בישראל. בקיאות בחוק, בפסיקה ובספרות המקצועית, היא קריטית אך אין בה די, על מנת להפוך את עורך הדין לשם דבר בתחומו.

משרד עורכי דין בעל ניסיון של שנים, טיפל בקשת רחבה של תיקים משפטיים ועל כן, הניסיון הפרקטי הוא רחב ביותר.

וותק מקצועי וניסיון, לצד מומחיות ובקיאות, פירושם כי עורך הדין יודע כיצד לנהל את התיק בצורה הטובה ביותר:

  1. טיפול מקדמי : היה וניתן לבצע פעולות מקדמיות, כגון שליחת מכתב התראה, יעשה זאת עורך הדין על מנת לחסוך בזמן ובהוצאות ללקוח.
  2. בניית אסטרטגיה : הצלחתו של טיפול משפטי, תלויה כמובן בהתאמה בין הבעיה לפתרון. משרד עורכי דין בעל הניסיון והמומחיות, יציג בפני הלקוח את האפשרויות השונות, תוך מתן חוות דעת מקצועית, על כל אחת מן האפשרויות.
  3. אסרטיביות וסבלנות : עורכי דין בישראל, אלו הנחשבים למובילים בתחומם, יודעים לאזן בין הצורך להיות אסרטיבי בכדי לשמור על זכויות הלקוח, לבין הצורך להיות סבלני כלפי הצד השני ולהגיע לפתרון המחלוקת לשביעות הצדדים.

עורכי דין בישראל – שכר הטרחה

עלותם של שירותים משפטיים, משתנה על פי התחום המקצועי ועל פי אופיו של העניין המשפטי.

ניתן למצוא הבדלים בשכר הטרחה בין משרד עורכי דין אחד לאחר ועל כן, רצוי לקבוע פגישת ייעוץ אצל שני משרדים לפחות, על מנת לדעת איזה שכר טרחה מקובל לגבות עבור העניין.

לעיתים, יבקש משרד עורכי דין לגבות את שכרו על פי שעות עבודה ולעיתים, ימנה סכום גלובאלי עבור על הטיפול המשפטי.

יש לציין כי ההוצאות בגין הטיפול, למשל, אגרות בית המשפט, אינן כלולות בשכר הטרחה. על פי דין, חייב עורך הדין להפריד בין שכרו לבין ההוצאות המשפטיות.

בעידן ההצפה, ישנה תחרות גדולה בין עורכי דין בישראל. זו מובילה עורכי דין שונים להפחית משמעותית את שכר הטרחה, על מנת לקבל את הטיפול בתיק.

מכך יש להיזהר –  אין למסור את הטיפול בבעיה המשפטית לעורך דין, רק בשל כך כי הצעת המחיר שנתן, היא הנמוכה ביותר. יש לפנות אל משרד עורכי דין בעל שם בתחומו, הגובה שכר טרחה הוגן לעבודה הנדרשת.

משרדי עורכי דין מובילים בישראל, הם משרדים המומחים בתחומם, אשר מעניקים ייעוץ משפטי איכותי ושומרים על רמת שירות גבוה ללקוחותיהם. מומחיות המשרד, הניסיון המקצועי ועלות שכר הטרחה, הם הפרמטרים המרכזיים שיש לשקול, בעת בחירת משרד עורכי דין.

עו"ד אמיר מורשתי – סנגור פלילי, בעל ניסיון רב בייצוג נחקרים, חשודים ונאשמים בפלילים, בין היתר: עבירות סמים,  אלימות, עבירות צווארון לבן, עבירות מס, מרמה, הונאה ועוד.

פנייה לייעוץ אישי עם עו"ד אמיר מורשתיכדי למנוע ספאם, אנא בחר מהתמונות: כוכב.האמור לעיל ובכל המאמרים באתר עבירות סמים אינו מהווה תחליף לייעוץ משפטי פרטני הבוחן את נסיבות העניין הספציפי. המסתמך על המידע עושה כן על אחריותו האישית בלבד.